MENÜ
Giviu

Havayolları İş Elbiseleri

Havacılık sektöründe kalitenin tasarımla buluşması, zerafetle birlikte olması şarttır. Görselliğin önemli olduğu havayolu ve yer hizmetleri kıyafetleri en üst segment kıyafetlerden bazılarıdır ve kusursuz işcilik ister.

havayolları iş elbiseleri kıyafetleriNasıl ki her branşın akademik eğitimi farklı üniversitelerde alınıyorsa elbette ki bankada çalışan biriyle bir üniversite öğrencisinin kıyafeti de aynı çizgilerde olmamalıdır.

Ya da bir öğretmenin resmi aurasıyla bir tasarımcının tarzını yansıtacak olan kıyafet çizgisi de elbette farklı olacaktır. Kısacası giysilerimiz ya da üniformamız mesleğimizle bire bir paralel olmalıdır.

Bu anlamda çalıştığınız kurumun kültürü de giysinize yansımalıdır. Formelden, informel giyim yelpazesine kadar yer alan bu büyük skalada havayolu ve yer hizmetleri sektörü de kesinlikle presentasyon anlamında birinci düzeyde yer almalıdır. Hem şıklık, hem de resmiyet anlamında çalışan üniformalarına maksimum dozda dikkat edilmelidir. Elbette herkes iş yaptığı kişiye güvenmek ister ama özellikle de söz konusu olan sektör havayolu kurumları ise ekstra güven yaratacak olan bir kıyafet tasarımı seçilmelidir.

Eğer hava yolu ve yer hizmetleri sektöründeyseniz ve yaptığınız işin kalitesinde profesyonel bir etki yakalamak istiyorsanız, Giviu’nun çalışanlarınız için hazırlayabileceği kreasyonları incelemelisiniz. Havayolu kadın çalışanları için; özel armalı takım, etek, ceket, tişört, yelek, süveter, pantolon, koyu ya da açık renk bluz – gömlek seçenekleri, Erkekler için; tüvit, flanel veya kadife tarzı kumaşlardan tasarlanan özel armalı ceket ve pantolonlar, takım elbise, ayrı ayrı tasarlanabilen pantolon – ceket, süveter, tişört, gömlek, kravat kombinleri seçenekleriniz arasında yer alacaktır.

Nano teknolojili, yanmaz, antibakteriyel, suyu ve lekeyi itici, leke tutmaz kumaşlardan tasarlanan tasarımlarımızı incelemenizi öneririz. Host, hostes kıyafetlerinden kaptan ve yer hizmetleri kıyafetlerine kadar tüm kıyafetleriniz için koleksiyon talebinde bulunabilirsiniz.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et