MENÜ
Giviu

Güvenlik İş Elbiseleri

Güvenlik kavramı, insanlık var oldu olalı insanlık tarihinin en temel ihtiyaçlarından olmuştur.

Globalleşmeye, şehirleşmeye bağlı olarak kozmopolitleşen yerleşim merkezlerinde artan suçlar güvenlik donanımlarını yükseltme ihtiyacını doğurmuştur. Böylelikle de güvenlik sektörü büyük bir istihdam kaynağına dönüşürken güvenlik şirketlerinin sayısı da gün be gün artmakta.

Ayrıca bu firmalar, kendi kurumsal kimliklerine dönük güvenlik giysileri tasarlatarak kendi arma ve logolarını oluşturmaktalar.

Giviu bu noktada güvenlik personelinize özgü kıyafetleri eksiksiz ve kusursuz tasarımlarıyla hazırlamaktadır. Günümüzde güvenlik görevlileri alışveriş merkezlerinden, hastanelere, bankalara, park, tesis, işletme ve otellere kadar birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Elbette ki farklı alanlarda görev yapan güvenlik personelinin kullandığı giysileri de yaptıkları işle doğru orantılı olarak belirli bir resmiyet içinde, kullanışlı, konforlu ve pratik olmalıdır.

Dilerseniz siz de marka ve kimliğinizi yansıtacak olan personel kıyafetini kendi gusto ve düşüncelerinizi ortaya koyarak Giviu işbirliğiyle tasarlatabilirsiniz.

Buruşmaz, su geçirmez, Uv ışınlarına dayanıklı niteliklerde sonsuz kumaş ve renk seçeneğinden yararlanarak kendi çalışan kreasyonunuzu yaratın diyoruz. Firmanız için özel güvenlik kıyafetleri koleksiyonları oluşturuyor ve ekipmanlarının tedariğini sağlıyoruz.

Ceket, komando pantolon, gömlek, mont, yelek, şapka, özel arma çalışmaları uyguluyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et