MENÜ
Giviu

Endüstri İş Elbiseleri

“Optimize edilmiş işlemler için mükemmel ekipmanlar.”

Verimlilik endüstrinin anahtar kelimesidir. Verimli endüstrilerin en önemli özelliklerinden birisi kullanılan ekipmanların kalitesi ve ömrüdür. Giviu olarak kullandığımız kumaşlar yapılan işin türüne göre dayanıklı kumaşlardır.endüstri iş elbiseleri

Endüstriyel giysiler için özel bir kumaş ne kadar verimli olabilir? Araştırmalar neticesinde iş elbisesi kullanan çalışanların işlerinde daha fazla motive olduğu sağlandığı tespit edilmiştir.

İş elbisesi seçimi hem çalışanların teçhizat anlamında verimini yükselterek, hem de emek sürecini kolaylaştırmaktadır.

Ayrıca bağlı olunan kurumun daha prestijli durmasını da sağlamaktadır. İş elbiseleri seçiminde; çalışma ortamlarına uygun kumaş tercihi, renk ve model ayrımı önemlidir.

Giviu markası ise endüstriyel ve kurumsal anlamda tecrübeli bir partner olarak şirketinizin kurumsal imajını destekliyor. Giviu markası, kurumsal kıyafetlerinizin kullanım özelliklerini geliştirerek ham maddeler desteğiyle güvenli tasarımlar yaratır. Böylelikle çalışanlar kullanım sırasında maksimum verim alabilir. Polyester, naylon, polo olefinler viskoz, rayon ve yüksek performanslı lifler kullanılarak oluşturulan elbiseler maksimum verimli yapısıyla birçok sektöre hitap etmektedir. Giviu bünyesinde çürümeye, UV güneş ışınlarına ve her türlü hava şartına dayanıklı kıyafetler üretilmektedir.

 

 

Su geçirmez, nemi dışarı atan, leke tutmayan, ışık geçirmez, reflektif özellikli, nefes alan, sağlıklı, doğal ve konforlu kıyafetler Giviu’da bulabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yapı itibarıyla; ısıl, mekaniksel, radyolojik testlere tabii tutulmuş kurumsal kıyafetlerinizi siparişleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

 

Extra izolasyonlu elektrik yalıtımı sağlanmış, ultraviyole ışınlardan korumalı, nükleer – biyolojik – kimyasal korumalı, elektro manyetik koruyucu özelliklerdeki Fosforesan ve fluoresan nitelikli ürünlere Giviu com dan ulaşabilirsiniz.

Baret, gözlük, kulaklık, kulak tıkacı, tulum, yüz maskesi, toz maskesi, kaynakçı maskesi gibi aksesuarları ve yelek, ikaz yeleği, iş pantolonu, termal pantolon, yağmurluk, kaban, mont, polar mont, reflektörlü kaban ve montlar endüstri sektöründe tercih edeceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Endüstriyel kıyafetleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Sepetin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

alışverişe devam et